Loading...

ÇÖZÜMLER

İNTERAKTİF SMS

İnteraktif SMS Nedir?

İnteraktif SMS, müşterilerinizin veya hedef kitlenizin bir servis numarası üzerinden size mesaj göndermesini sağlayan ve karşılıklı iletişiminize olanak sağlayan bir servistir.

İnteraktif SMS servisi ile müşterilerinizin ürün ve servisleriniz hakkındaki görüş ve taleplerini öğrenebilir, düzenlediğiniz kampanya ve yarışmalara katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik gelecek olan mesaj metnine göre otomatik cevaplar dönülmesini sağlayabileceğiniz gibi kişilere tek tek cevaplar da dönebilirsiniz.

 

Artı Mesaj İnteraktif Servisi  Nedir?

Artı Sms’in İnteraktif SMS servisi olan İnteraktif , Toplu SMS sistemini kullanan tüm müşterilerimizin hedef kitlelerinden gelen mesajları yine Artıı Mesaj İnteraktif servisi üzerinden  takip edebileceği servistir.

Müşterileriniz, size mesaj göndermek istediklerinde hazırlayacakları mesaj metninin başına, firmanız için oluşturulmuş olan, servis numarasına kısa mesaj gönderir. Gelen mesajlarınızı Artı Mesaj İnteraktif Platformunuz üzerinden görüntüleyerek hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.
 

Artı İnteraktif ile Neler Yapabilirsiniz?

Artıı Mesaj İnteraktif ile müşterilerinizden, hedef kitlenizden firmanızla ilgili yorumlarını, geribildirimlerini, sıkıntılarını, memnuniyetsizliklerini ve de memnuniyetlerini hızlıca öğrenebilir ve bu mesaj içeriklerine göre önceden hazırladığınız otomatik cevap metinlerinin ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca oluşturacağınız kampanya katılımlarının interaktif SMS üzerinden gerçekleşmesi ile müşterilerinizle aranızda interaktif bir iletişim sağlamış olursunuz. Maliyet ve zaman avantajı sunan İnteraktif SMS ile birçok servisi kullanabilirsiniz.

  • ARTI MESAJ PROGRAMI

  • MOBİL UYGULAMALAR

  • RESİMLİ MESAJ

  • ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Mobil Uygulama ile
Kontrol Sizde!

Bizden haberdar olmak isterseniz, listemize kayıt olun…

Copyright 2019 | artimesaj.com
Bu site Layout altyapısı ile hazırlanmıştır.